csütörtök, április 18, 2024

Verstappen szurkolói csúnyán nekirontottak a NASCAR bajnokának

A tegnapi ESPY díjátadó után a Verstappen szurkolói dührohamot kaptak, hiszen Kyle Larson nyerte a legjobb versenyzőnek járó díjat.

A NASCAR világbajnoki címvédőjét, Kyle Larsonnak ítélték a 2021-es év legjobb versenyzőnek járó ESPY-díjjat, megelőzve többek között a Forma-1-es világbajnok, Max Verstappent.

A Hendrick Motorsportsnál versenyző Kyle Larson tavaly látványos szezont futott. Tíz győzelmet aratott, ami elképesztő teljesítmény a NASCAR-ban.

Emellett 20 top 5-ös és 26 top 10-es helyezést ért el. Larson megdöntötte az egy szezon alatt vezetett körök rekordját is, ami elképesztő 2581 kör volt.

Eközben a felháborodott Verstappen-rajongóknak ez nem tetszett. A Twitteren keresztül morogtak.

A saját szakágában, persze, hogy megérdemelte. Ha beültetjük egy GT3, LMP, Formula vagy bármi más autóba, kétlem, hogy ugyanolyan jól megállná a helyét. Egyértelműen nem a világ legjobb pilótája” – írta egy Verstappen rajongó.

Egy másik szurkoló rövid és velős volt: „Ezt a díjat elrabolták Maxtól!!!„. Ugyanilyen stílusú és ugyanennyire lényegre törő volt egy másik szurkoló: „Miért? Mert be tud venni négy kanyart?

Persze a NASCAR és Kyle Larson rajongói egyből kedvencük segítségére siettek.

Az összes fanyalgó F1-rajongó, aki nem kutatott utána, hogy valójában mennyire jó Kyle Larson. Többféle autótípusban és szakágban is domináns. Egyértelműen a legtehetségesebb versenyző a bolygón.

Persze szóba jött az is, hogyan nyerte meg Verstappen a bajnoki címet: Kyle Larsonnak meg kellett küzdenie a bajnoki címért, Max pedig ezüsttálcán kapta meg azt.